REFERENCE

Než se rozhodnete pro naše služby, přečtěte si níže hodnocení od našich spokojených zákazníků, další hodnocení najdete na odkazu níže.


RECENZE GOOGLE.COM

Martin Z. - obytný vůz

24. 8. 2021

Díky za dobrodružnou dovolenou, kterou jsem společně s rodinnou trávil v karavanu od Vás. Vše proběhlo hladce a všem se nám tento způsob dovolené líbil. Byla to naše první zkušenost a doufáme že ne poslední. 

Jan Z. - obytný vůz

29. 8. 2021

Půjčený obytný vůz (prvně). Vše skvělé. Příjemný přístup, vše vysvětleno, dobrá domluva. Určitě toho v budoucnu zase využijeme.

Petr A. - apartmán

13. 9. 2022

Skvělá zkušenost. Čisté, prostorné ubytování s veškerým potřebným vybavením. Majitelé jsou opravdu ochotní a milí lidé. Doufám, že budeme mít příležitost se sem ještě mnohokrát vrátit. Za celou rodinu zdravím všechny Martincovi! :-)

Alena

7. 9. 2022

Je to místo, kam se rádi podíváme znova, všude čisto, klid s soukromý...byli jsme s dvěma malýma dětma a veškerý komfort...hned vedle krásné hřiště...za obchody, ruchem pouhé 4km...kuchyň i grilovací místo na zahradě je dokonale vybavené na přípravu veškerých specialit...z druhé strany ubytování je hospůdka patřící stejnym majitelům..za nás po dlouhé době Top